اخبار روز قدس

12:43: آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که در راهپیمایی روز قدس حضور یافته است به خبرنگاران گفت: مردم ایران در این راهپیمایی آمادگی خود را برای حمایت از مظلوم نشان می دهند.

12:42: عارف رئیس بنیاد امید ایرانیان گفت: امیدواریم حضور میلیونی راهپیمایان در روز قدس پیامی به طرف های غربی در مذاکرات هسته‌ای باشد تا با حسن نیت بیشتری مذاکرات را دنبال کنند.

12:41: در راهپیمایی روز قدس تهران پرچم رژیم صهیونیستی به دست راهپیمایان آتش زده شد.

12:40: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام
نیز با حضور در راهپیمایی روز قدس با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس گفت:‌ غرب بداند که نباید در مقابل حقوق ملت ایران ایستادگی کند.

12:39: هم‌چنین اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با حضور در جمع راهپیمایان روز قدس و با تأکید بر این‌که در روزهای پایانی مذاکرات هماهنگ شدن طرفها با یکدیگر کار دشواری است، اظهار کرد: ما فکر می‌کنیم که اگر غرب از زیاده‌خواهی‌های خود دست بردارد حتما می‌توانیم به یک توافق خوب برسیم.

12:38: حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور
کشورمان با حضور در جمع راهپیمایان با تأکید بر این‌که آینده بسیار روشن است، گفت: با وحدت، انسجام، مقاومت، ایستادگی، جهاد و فداکاری، همه مسلمانان از جمله ملت فلسطین به اهداف بلندشان می‌رسند.

12:37: آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی رییس قوه قضاییه نیز روز جمعه در دقایق آغازین راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران، گفت: رژیم اشغالگر اسرائیل بداند تلاش‌های مسلمان در نهایت به آزادی قدس ختم می‌شود و راه گریزی از این سرنوشت نخواهند داشت.

12:36: علی لاریجانی در حاشیه راهپیمایی روز قدس در جمع مردم روزه‌دار تهران در در مورد مذاکرات و تهدید اخیر آمریکا به ترک میز مذاکره گفت: پیشرفت مذاکرات روی هم رفته خوب بوده و مواضع اخیر آمریکا را نباید جدی گرفت.

12:31: شخصیت های حاضر در راهپیمایی روز قدس: در مراسم راهپیمایی امسال برخی از شخصیت‌های سیاسی همچون حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش، امیر دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی، اسحاق جهانگیری معاون اول دولت یازدهم، محمدباقر قالیباف شهردار تهران، مرتضی طلایی عضو شورای شهر تهران، سردار ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ، سید حسین هاشمی استاندار تهران، پرویز فتاح رئیس کمیته امداد خمینی(ره)، صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان، محمد فرهادی وزیر علوم، معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست حضور یافتند.

12:19: اولین تصاویر از راهپیمایی روز قدس در تهران

اخبار لحظه به لحظه از مراسم «روز قدس»

اخبار لحظه به لحظه از مراسم «روز قدس»

اخبار لحظه به لحظه از مراسم «روز قدس»

اخبار لحظه به لحظه از مراسم «روز قدس»

12:17: رییس قوه قضائیه دقایقی پیش در مراسم راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس در شهر مقدس قم حضور پیدا کرد.

12:14: معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست در جمع خبرنگاران در خصوص پیام روز قدس گفت: روز قدس پیام وحدت و همدلی همه مسلمانان به ویژه ملت بزرگ ایران است.وند خودشان می‌دانند/ایران هیچ‌گاه از مذاکره پا پس ننهاده است

11:54: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس حضور یافت.

11:53: سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دقایقی پیش با حضور در خیابان حافظ تقاطع انقلاب به جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در تهران پیوست.

11:52: همزمان با روز جهانی قدس، محمد باقر قالیباف شهردار تهران از لحظاتی پیش به خیل عظیم راهپیمایان تهرانی پیوست.

11:51: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور دقایقی پیش از چهار راه کالج به جمع راهپیمایان تهرانی پیوست.

11:50: اعضای جامعه کلیمیان تهران که از مسیر میدان فلسطین به جمع راهپیمایان تهرانی پیوستند، با در دست داشتن بنری رفتارهای غیرانسانی رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

11:49: حسن روحانی رییس جمهوری همگام با جمعیت روزه دار در راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران شرکت کرد. رییس جمهور از تقاطع میدان فردوسی تا خیابان انقلاب به جمع مردم شرکت کننده در راهپیمایی روز جهانی قدس پیوست و بدین سان حمایت خود را از مقاومت ملت مظلوم فلسطین اعلام داشت.

11:43: پلاکاردهایی با شعارهایی از قبیل« مسأله اول جهان اسلام ، مسأله فلسطین است» ، «روز قدس روز هشدار به ابرقدرت‌هاست »، «مرگ بر تکفیری»، « امروز روز وحدت ملت است»، «وحدت امت ، باعث رحمت است»در دستان راهپیمایان به چشم می‌خورد.

11:42: علاوه بر این عده‌ای از مردم برای کاستن از گرمی هوا بر روی راهپیمایان روزه‌دار آب و گلاب می‌پاشند.

11:41: حاضران در این راهپیمایی با سر دادن شعارهایی مانند مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود سر می‌دهند و تصاویری از رهبر انقلاب و مقام معظم رهبری و همچنین پرچم های فلسطین را در دست دارند.

11:40: تعدای با سرگذاشتن ماسک افرادی مانند سران رژیم صهیونیستی و چند تن از مستکبرین دیگر لباس‌های طوسی زندانیان را به تن داشته و با طناب‌هایی به یکدیگر بسته شده‌اند و به نوعی همصدایی مستکبرین علیه فلسطینی‌ها را به ذهن متبادر می‌کردند.

11:39: علاوه بر حضور مسوولان اقشار مختلف مردم، حضور پرشور جوانان و نوجوانان در راهپیمایی روز قدس امسال که لباس‌های مشکی بر تن و پرچم‌های فلسطین در دست دارند بیش از هر چیز دیگری به چشم می‌خورد.

11:38: این راهپیمایی از سوی 800 خبرنگار ، فیلمبردار و عکاس داخلی و 100 خبرنگار خارجی پوشش داده می‌شود.

11:37: در راهپیمایی امسال نیز مانند سال‌های گذشته شاهد حضور اقلیت‌های دینی و مذهبی ، دانشجویان و هنرمندان،ورزشکاران و خانواده‌های شهدا، از جمله خانواده شهدای هسته‌ای و مدافعان حرم هستیم.

11:30: رمی جمرات راهپیمایان تهرانی به نمادهای شیطان بزرگ، روباه پیر و رژیم کودک‌کش صهیونیستی؛ راهپیمایان تهرانی در چهار راه ولیعصر تهران به نمادهای شیطانی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی سنگ پرتاب می‌کنند که به نوعی تداعی‌کننده رمی جمرات است.

11:29: تجمع مردم در میدان فلسطین؛ مردم انقلابی تهران در میدان فلسطین به عنوان یکی از مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس تجمع کردند.

11:28: سلفی جوانان با تصاویر سردار قاسم سلیمانی؛
سلفی جوانان با تصاویر سردار قاسم سلیمانی یکی از حاشیه‌های جالب راهپیمایی روز قدس امسال است.

11:27: تصاویر فرماندهان نظامی در راهپیمایی قدس/ «عاشق مبارزه با صهیونیست‌ها هستیم»؛
تصاویر فرماندهان نظامی کشورمان در راهپیمایی روز جهانی قدس به بازدید عموم گذاشته شد که این اقدام با استقبال راهپیمایان مواجه شد.

11:26: اجرای تئاتر خیابانی در راهپیمایی روز قدس؛
تئاتر خیابانی قدس، پوتین و 8 سال دفاع مقدس در میدان انقلاب اسلامی برای راهپیمایان روز قدس در حال اجرا است.

11:25: سربازان اسرائیلی راهپیمایان تهرانی را بازرسی می‌کنند؛ غرفه‌ای در راهپیمایی روز قدس برپا شده که طی آن سربازان رژیم اشغالگر قدس به طور نمادین به بازرسی راهپیمایان تهرانی می‌پردازند.

11:24: راهپیمایان تهرانی با در دست داشتن من هم یک یمنی هستم انزجار خود را از جنایات رژیم آل سعود علیه ملت و کودکان مظلوم یمن اعلام داشتند.

11:22: شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل طنین انداز شد: مردم شهر تهران در خیابان انقلاب تقاطع خیابان قدس به سوی دانشگاه تهران در حال حرکت هستند؛ این راهپیمایان فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس و مرگ بر آل سعود سر می‌دهند.

11:16: همزمان با راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران، راهپیمایان تهرانی پلاکاردهایی در دست دارند که روی آنها نوشته شده "چه توافق شود و چه نشود امنیت اسرائیل تامین نخواهد شد".
علاوه بر این عده‌ای از مردم برای کاستن از گرمی هوا بر روی راهپیمایان روزه‌دار آب و گلاب می‌پاشند.
11:14: شعار امسال:

" روز جهانی قدس، تجلی آرمان فلسطین، فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک کشی از غزه تا یمن" به عنوان شعار امسال روز جهانی قدس اعلام شده است.

سخنران راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی و خطیب نماز جمعۀ تهران آیت‌الله سید احمد خاتمی است.

10:30: راهپیمایی روز جهانی قدس همچنین در بیش از 80 کشور جهان برگزار می‌شود.

این راهپیمایی در تهران در ساعت 10:30 از مسیرهای 9گانه که از سوی دفتر مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام شده است، به سمت میعادگاه نماز جمعه (دانشگاه تهران) برگزار می‌شود.

سخنران راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی و خطیب نماز جمعۀ تهران آیت‌الله سید احمد خاتمی است.

" روز جهانی قدس، تجلی آرمان فلسطین، فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک کشی از غزه تا یمن" به عنوان شعار امسال روز جهانی قدس اعلام شده است.

این راهپیمایی از سوی 800 خبرنگار ، فیلمبردار و عکاس داخلی و 100 خبرنگار خارجی پوشش داده می‌شود.
 

قطعنامه راهپیمایی روز جهانی قدس
 
خبرگزاری ایسنا: در پایان مراسم راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس سال 1394 قطعنامه پایانی این مراسم قرائت شد.

متن کامل این قطعنامه بدین شرح است:

سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیْلًا مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الأَقْصَی الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ (سوره اسراء آیه 1)

حمد و سپاس بی کران خداوند سبحان را که به ما توفیق داد تا با درک ماه مبارک رمضان و لیالی نورانی قدر، به یُمن میراث گرانقدر و تاریخ ساز حضرت امام خمینی(ره)، با حضور حماسی و با شکوه در آزمون سترگ و آوردگاه بزرگ "روز جهانی قدس" نمایش دشمن شکن حمایت ملت ظلم ستیز ایران اسلامی از آرمان قدس شریف و انتفاضه ملت مظلوم فلسطین و نیز جبهه مقاومت اسلامی از سواحل مدیترانه تا کرانه‌های دریای سرخ و خلیج عدن را در معرض دید جهانیان قرار دهیم و با مشت های گره کرده بار دیگر نابودی رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی و بیزاری از جبهه سلطه و استکبار و جاهلیت مدرن را فریاد زنیم.

اکنون با گذشت 36 سال از ابتکار معجزه گون و اقدام راهبردی معمار کبیر انقلاب اسلامی و در ادامه راهبری داهیانه و مدبرانه خلف صالح و شایسته ایشان حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)، آرمان آزادی بیت المقدس و رهایی ملت مظلوم فلسطین فراتر از مرزهای جهان اسلام، آزادیخواهان و حق طلبان در اقصی نقاط عالم را با خود همراه ساخته و با رنگ باختن رؤیای صهیونیستی "اسرائیل از نیل تا فرات" و تحقق "خاورمیانه بزرگ" و امپراتوری رسانه های غربی صهیونیستی در اجرای منویات و خطاهای محاسباتی سردمداران جنگ افروز و فتنه‌گر بلوک سلطه و استکبار از طریق برجسته سازی فتنه داعش و جنگ افروزی تروریست های تکفیری در عراق و سوریه و تجاوز آل سعود به یمن و در عرصه تأثیر گذاری بر جریان سیال مقاومت و وحدت امت اسلامی و نیز تضمین امنیت برای اسرائیل غاصب، شکست های سختی را متحمل شده اند و در حال پذیرش نشانه های عبور هوشمندانه و مقتدرانه ملت ایران از پیچ بزرگ تاریخی و بازیگری در ساختار و هندسه قدرت شده اند، ما ایرانیان روزه دار با تضرّع به درگاه خداوند متعال و امید به عنایات حضرت ولی عصر(عج) و الهام از آموزه های جاودان بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی، که با لبیک به ندای ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در این راهپیمایی پر شور و با عظمت حضور یافته ایم با تأکید بر اینکه "روز قدس، روز اسلام و فریاد بیداری و مقاومت اسلامی و نماد وحدت و همبستگی آحاد مسلمین اعم از شیعه و سنی در حمایت از فلسطین مظلوم و تجلی بخش گفتمان انقلاب اسلامی در مقیاس جهانی است" مواضع خود را با بانگ‌رسای توحیدی" الله‌اکبر" و " خامنه‌ای رهبر" به جهانیان اعلام می‌داریم:

1 - ملت روزه دار و انقلابی ایران اسلامی، آزادی بیت المقدس قبله نخستین مسلمین و رهایی ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین از سلطه اشغالگران صهیونیست را آرمان بلند انقلاب اسلامی و راهبرد سرنوشت ساز حضرت امام راحل(ره) و خَلف صالح و حکیم ایشان مقام عظمای ولایت و رهبری(مدظله العالی) برای جهان اسلام و رمز دستیابی به وحدت آحاد مسلمین دانسته و تمامی ظرفیت ها و فرصت های مادی و معنوی خود را مشتاقانه و فداکارانه در حمایت و پشتیبانی از انتفاضه فلسطین و مقاومت اسلامی به کار خواهد گرفت.

2 - ملت مسلمان ایران اسلامی، مسأله فلسطین و آزادی قدس شریف و تلاش برای محو غدّه سرطانی اسرائیل را همچنان اولویت اول جهان اسلام دانسته و با محکوم کردن هر گونه اقدامی که بخواهد تمرکز امت اسلامی را از موضوع فلسطین منحرف سازد، به جهانیان اعلام می دارد که تنها راه حل مسأله فلسطین بازگشت آوارگان فلسطینی از اقصی نقاط دنیا و برگزاری همه پرسی فراگیر و آزاد برای تعیین آینده این کشور با اراده آنان بوده و هر گونه راه حل دیگر را محکوم به شکست و فرصت سازی برای ادامه حیات رژیم جعلی و جلاد صهیونیستی و تضییع حقوق مسلّم مردم فلسطین می داند.

3 - ملت ظلم ستیز ایران، جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی و تلاش شیطانی برای یهودی سازی سرزمین های اشغالی و نابودی نمادهای هویت ملی و تاریخی فلسطین که متأسفانه در شرایط پر چالش امروز منطقه در سکوت و بی توجهی محض و مضاعف مجامع جهانی مدعی حقوق ملت ها و همراهی خیانت بار و خباثت آمیز برخی دولت های عربی اسلامی صورت می پذیرد را شدیداً محکوم نموده و از سازمان ها و نهادهای بین المللی و منطقه ای اتخاذ مواضعی قاطع و عملی برای جلوگیری از اجرای توطئه های خطرناک رژیم صهیونیستی را خواستار می باشد.

4 - ملت موحد و متحد ایران، فتنه داعش و تروریست های تکفیری در عراق، سوریه، لیبی و جنایات وحشیانه رژیم متجاوز آل سعود علیه مردم مظلوم یمن را جنگ های نیابتی و نقشه مشترک آمریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه برای ایجاد شکاف و تفرقه بین مسلمین و امنیت سازی برای رژیم صهیونیستی اسرائیل دانسته و اعلام میدارد که امت اسلامی با تبعیت از تعالیم قرآن کریم و پیامبر اعظم(ص) و ایستادگی در برابر اینگونه توطئه های شیطانی، اجازه نخواهند داد تا دشمنان اسلام با مسئله سازی های انحرافی، ظرفیت های انقلابی جهان اسلام را قربانی منافع صهیونیست های خبیث و قدرت های استکباری نمایند.

5 - ملت یکپارچه و متحد ایران اسلامی، وحدت، همگرایی و یکپارچگی گروههای فلسطینی برابر رژیم صهیونیستی را از مهم ترین الزامات و مؤلفه های دستیابی به آرمان آزادی قدس شریف و اخراج اشغالگران صهیونیست از سرزمین مقدس فلسطین دانسته و ضمن حمایت از خط مقاومت و انتفاضه علیه رژیم جلاد و کودک‌کش صهیونیستی از همه جریان های فلسطینی به ویژه حماس و فتح انتظار دارد با هوشمندی و هوشیاری اجازه ندهند دشمنان ملت فلسطین با ترفندها و حیله گری های شیطانی ظرفیت ها و فرصت های راهبردی فراروی جبهه ضد صهیونیستی را تضعیف و مخدوش سازند.

6 - ملت انقلابی و مجاهد ایران اسلامی، ضمن محکوم نمودن کشتار زنان و کودکان و مردم بی دفاع و مظلوم یمن توسط رژیم متجاوز آل سعود، به سران برخی کشورهای اسلامی منطقه که خود را آلت دست آمریکا و بازیچه صهیونیست ها قرار داده اند هشدار می دهد که خدمت به دشمنان قسم خورده اسلام عزیز و ایجاد تفرقه در صفوف مسلمین، به غیر از خواری و ذلت و شکست ثمری برای حاکمان وابسته و خود فروخته نخواهد داشت.

7 - ملت روزه دار و مسلمان ایران، با ستایش و تقدیر از ایستادگی و مقاومت مردم غیرتمند عراق، سوریه و یمن در مقابل فتنه تروریسم تکفیری و سلفی و دسیسه های شیطانی و تفرقه‌انگیز قدرت‌های مداخله‌گر استکباری و نیز با تحسین نقش آفرینی های مرجعیت دینی و شخصیت های تأثیرگذار برای آگاهی بخشی به امت اسلامی و خنثی سازی توطئه های دشمنان اسلام در اختلاف افکنی بین شیعه و سنی و تصویر سازی جنگ های مذهبی، از آحاد امت اسلامی می خواهد با تقویت اتحاد و اتفاق، ضمن استحکام و پایداری جبهه ضد تروریسم و برادرکشی، نقشه های شوم دشمنان را خنثی و شکست قطعی عوامل مزدور و وابسته به آنان را در این عرصه رقم زنند.

8 - ملت انقلابی و با بصیرت ایران، ضمن حمایت از انقلاب های مردمی ملت های منطقه و تأکید بر خاموشی ناپذیری شعله های دشمن سوز بیداری اسلامی، جنایات آل خلیفه و آل سعود علیه شیعیان مظلوم و علمای انقلابی بحرین و حجاز و نیز اقدامات وحشیانه علیه مردم میانمار، پاکستان، افغانستان، لیبی و دیگر بلاد اسلامی را که متأسفانه در سکوت مرگبار مدعیان حقوق بشر صورت می پذیرد را نقشه شیطان بزرگ و سناریوی دشمنان اسلام برای تأمین اهداف و منافع نامشروع استعمارگران دانسته و آن را به شدت محکوم می نماید.

9 - ملت مسلمان و حق شناس ایران اسلامی، حضور حماسی، انقلابی و پرشور خود در این راهپیمایی بزرگ و سراسری را تجلی وحدت و انسجام ملی و مظهر همدلی و همزبانی دولت و ملت در موضوع مذاکرات هسته ای با گروه 1+5 دانسته و با حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای کشور از آنان می خواهیم ضمن تمرکز و پای بندی به خطوط قرمز اعلام شده توسط مقام معظم رهبری برای تحقق مصالح و منافع ملی و حقوق هسته ای ایران عزیز، قاطعانه در برابر زیاده خواهی ها و مطالبات استکباری مقاومت و ایستادگی نمایند.

10 - امت ولایت مدار ایران اسلامی، حضور حماسی و دهها میلیونی در این راهپیمایی سراسری را نماد وحدت و اراده ملی و فرصتی ارزشمند برای ابلاغ قاطعانه پیام های راهبردی خود به دشمنان انقلاب اسلامی بویژه آمریکای عهد شکن، حیله گر و غیر قابل اعتماد و رژیم جلاد و کودک‌کش صهیونیستی دانسته و به آنان هشدار می دهیم که از اقدامات تهدید آمیز علیه جمهوری اسلامی دست برداشته و با عبرت از حقایق تاریخی 37 سال گذشته در برابر عظمت و اقتدار خیره کننده ملت ایران و نیروهای مسلح مقتدر و شجاع کشور که با اشاره ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) آماده پاسخ های سخت و پشیمان کننده به اردوگاه بدخواهان میهن اسلامی هستند، سر تعظیم فرود آورند.

وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزیزٌ

والسّلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جمعه نوزدهم تیرماه 1394 هجری شمسی

مصادف با بیست سوم رمضان المبارک 1436 هجری قمری

برابر با دهم جولای 2015 میلادی
 حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس

حضور مسئولان نظام در مراسم روز قدس +عکس


عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

عکس: مراسم راهپیمایی روز قدس (2)

/ 0 نظر / 45 بازدید