تومور مغزی خواننده جاون کشورمون بهنام صفویمیلاد لطیفی مدیر اجرایی بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ درگفتگو با خبرنگار موسیقی فارس در خصوص بیماری بهنام صفوی گفت: بهنام صفوی از دو سال پیش تومور مغزی داشته است که در حال حاضر این بیماری به مرحله پیشرفته و حادش رسیده است.

وی افزود: زمان جراحی مشخص شده است و به احتمال فراوان طی ماه‌ آینده این جراحی انجام می‌شود. صفوی به احتمال فراوان از من به خاطر اعلام این خبر دلگیر خواهد شد؛ اما به نظرم حق طرفداران او است که این موضوع را بدانند.

مدیر اجرای صفوی در پایان گفت: در این دوسال هیچ کس جز خود او از این بیماری خبر نداشت. او مراحل درمان را با دارو طی می‌کرد که ما فکر می‌کردیم موضوع خاص و جدی نیست. اما حال که مرحله بیماری او حاد شده، او مجبور شد تا این موضوع را با ما درمیان بگذارد.موسیقی ایرانی: در روزهای گذشته با انتشار مطلب مبهمی در صفحه شخصی بهنام صفوی در اینستاگرام و همچنین در پی آن اظهارات میلاد لطیفی مدیر اجرایی صفوی مبنی بر بیماری شدید این خواننده، بیماری و مراحل درمان بهنام صفوی نقل محافل موسیقی و رسانه‌ها شد.

به گزارش موسیقی ایرانی و بر اساس اظهارات لطیفی، بهنام صفوی، خواننده جوان کشورمان حدود دو سال است که درگیر درمان یک تومور مغزی است و به تازگی وضعیت این تومور حاد تر از گذشته شده است و بنا به نظر پزشکان این خواننده باید هرچه سریعتر زیر تیغ جراحی برود.

مدیر اجرایی این خواننده در این رابطه اظهار داشت: «بهنام صفوی از دو سال پیش تومور مغزی داشته است که در حال حاضر این بیماری به مرحله پیشرفته و حادش رسیده است. وی افزود: زمان جراحی مشخص شده است و به احتمال فراوان طی ماه‌ آینده این جراحی انجام می‌شود. صفوی به احتمال فراوان از من به خاطر اعلام این خبر دلگیر خواهد شد؛ اما به نظرم حق طرفداران او است که این موضوع را بدانند.»

در پی انتشار این خبر رسانه‌ها مختلف خبری و غیر خبری ضمن پوشش خبر مراحل درمانی صفوی، برای این خواننده جوان آرزوی سلامتی کردند و حمایت خود را به این شکل نشان دادند.

اما به تازگی اظهارات جدید مدیر برنامه صفوی مبنی بر عدم حمایت برخی رسانه‌های موسیقی و برخورد جهت دار آن‌ها با موضوع بیماری بهنامی صفوی، اعتراض شدید هوادران این خواننده را به دنبال داشت به طوری که کانون رسمی هوداران این خواننده جوان انتقاد خود را به صورت بیانیه‌ای اعلام کرده و مراتب اعتراض خود را نسبت به مدیران برخی رسانه‌ها اظهار کردند.

مدیر برنامه بهنام  صفوی همچنین در ادامه از وضعیت وخیم جسمانی این خواننده خبر داد اما حال روحی وی را مناسب ارزیابی کرد و بار دیگر از مردم خواست تا برای سلامتی این خواننده جوان کشورمان در این روزهای معنوی دعا کنند.

 

http://www.aparat.com/v/rCFyn

http://www.aparat.com/v/9YOVb------------------------------------------------------------
خدایا تو رو به همین ماه عزیزت قسم همه مریضها مخصوصا بهنام صفوی عزیز رو شفا بده.خدا یه سوال دارم ازت چرا اختلاس گرهای دزد مملکت رو به درد وبلا دچار نمیکنی میدونم گذاشتی برای اون دنیا از بس نامردن ارزش این رو هم ندارند همین دنیا عذابشون بدی کمی از بار گناهشون کم بشه.خداجون بهنام صفوی عزیز رو دیگه از مانگیر خواهش میکنم ازت دیگه نمیخوایم عزادار بشیم مرتضی رو بردی کافی نبود ما هم ادمیم دوست داریم صدای خوب گوش بدیم حالمون عوض بشه چرا همه رو میبری برای خودت .سلامتی بهنام صفوی عزیز صلوات وسر سفره افطارتون دعا فراموش نشه

/ 0 نظر / 25 بازدید