فعالیت «حبیب» و «معین» در ایران؟!

 
اخبار هنرمندان

اخبار هنرمندان ؛ فعالیت «حبیب» و «معین» در ایران؟! : سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور برخی از خواننده‌های خارج‌نشین را بدون رعایت قوانین و مواضین جمهوری اسلامی ایران منتفی دانست.
 
«حسین نوش آبادی»، سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: «قطعا خوانندگانی که در خارج از کشور به ارزش‌های ایرانی و اسلامی پایبند نبوده‌اند و مروج تفکرات ضد ایرانی بوده‌اند، نمی‌توانند در ایران برنامه‌ای اجرا کنند.»
 
وی افزود: «ما باید به کسانی میدان و بها بدهیم که بتوانند در ایجاد بستر مناسب برای رشد فرهنگی کشور کمک کنند.»
 
نوش آبادی در پاسخ به سؤالی مبنی بر فعالیت "حبیب” و "معین” از خوانندگان خارج‌نشین در ایران و برگزاری کنسرت؛ اظهار داشت:‌ «اگر این افراد بخواهند در محیط خارج از کشور که اغلب با فرهنگی ایرانی و اسلامی در تضاد است فعالیت کنند و در ایران هم برای منفعت از امکانات و شرایط استفاده کنند، مسلما با آن‌ها برخورد و از فعالیت‌ آن‌ها جلوگیری خواهد شد. ما نمی‌خواهیم دیگران از مردم و امکانات ما به نفع خود استفاده کنند.»
 
وی تاکید کرد: «ما از کسانی که به پیشرفت فرهنگ و هنر ایران کمک می‌کنند،‌ حمایت می‌کنیم، نه کسانی که به جاهای دیگر وصل هستند و با فرهنگ ایران بیگانه و بر ضد آن هستند. مسلما اگر این افراد بخواهند برای منفعت مالی در ایران خود را عرضه کنند،‌ با شکست مواجه می‌شوند.»
 
نوش آبادی ادامه داد: «من بعید می‌دانم که مجوز به کسانی داده شود که با مردم و فرهنگ ایرانی سر و سری ندارند. من تا کنون خبری در مورد این مجوزها نشنیده‌ام و مسلما به این گونه افراد مجوز داده نخواهد شد.»
 
وی در پایان گفت: «در خصوص صدور مجوز به این افراد که به سختی انجام می‌پذیرد، شرایطی وجود دارد. اگر این‌ افراد واقعیات را بپذیرند و ملتزم به قوانین باشند و از رفتار های سابق خود پشیمان باشند و قصد خدمت به ایران و ایرانی را داشته باشند، راه برایشان باز است، ولی اگر بخواهند رفتارهای گذشته را تکرار کنند، مسلما از صدور مجوز جلوگیری خواهد شد.»
 
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


معین ودخترش


-----------------------------------------------------------
حالامعین میتونه به یاد اون اهنگش کنارزاینده رود بخونه.نمیدونم جدیدا ازادشده ورود خواننده ها یا ازقبلا هم بود همون خواننده ای که دوست داشتم برگشته ایران واقعاصداش محشره حرف نداره.مطمئنن وقتی برگشته ایران به هدف خدمت به هموطناش اومده این همه دوری ازوطن روجبران کنه درسته این حق اونایی که تووطن هستن ودارندزحمت میکشن ولی امثال معین هم ایرانی هستن وطرفدارزیاد دارند.هرچی که هست خوش امدمیگیم به معین عزیزوانشاالله که درایران بهش خوش بگذره واینو بدونه که هیچ جا ایران جمهوری اسلامی نمیشه ازاون خواننده هایی هم که عشق وحالشون روکردن اون ور اب ودم مرگشون یاد وطن افتادن هم بدم میاد.معین امیدوارم که شما از اون دست نباشی ودلیل نیومدنت اجازه ورود نداشتن به ایران بوده باشه که حتما هم همینطور بوده.حالاهم که اومده انقدر ازارشون ندین بزارین کارشون روانجام بدن
/ 1 نظر / 21 بازدید
درد دل با دل

سلام واقعا راسته اومده یا میتونه بیاد تو رو خدا راستشو بگید